EPG Nieruchomości to Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami mieszczące się w Katowicach i działające na terenie Aglomeracji Górnośląskiej.

EPG Nieruchomości jest kontynuacją naszej przygody z rynkiem nieruchomości. Nasz zespół od 2006 roku  aktywnie działa w branży, a wiedzę i umiejętności w ten sposób zdobyte efektywnie wykorzystuje w prowadzeniu biura.

EPG Nieruchomości  to stworzone z pasją miejsce gdzie marzenia o własnej nieruchomości mogą się spełnić. To u nas będą Państwo mieli okazję:

  •     uzyskać ofertę dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagającego Klienta
  •     liczyć na przeprowadzenie przez kolejne etapy transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości
  •     dokonać bezpiecznej transakcji
  •     liczyć na profesjonalną obsługę w miłej atmosferze

Warto z nami współpracować!

EPG Nieruchomości profesjonalnie podchodzi do zleconych mu zadań. Starannie przygotujemy Państwa nieruchomość  do sprzedaży lub najmu a w konsekwencji zwiększymy jej wartość i atrakcyjność na rynku.

Ponadto, oprócz usług pośrednictwa, mamy Państwu do zaoferowania szeroki wachlarz usług dodatkowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci naszego biura są w stanie zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Po więcej informacji odsyłamy Państwa do zakładki „Dodatkowe usługi”. Chętnie także odpowiemy na szczegółowe pytania podczas spotkania.

Posiadamy licencję uprawniającą do obrotu nieruchomościami nr 18600 a także licencję uprawniającą do zarządzania nieruchomościami nr 15463. Jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

Zapraszamy do współpracy!