Oferty specjalne

oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Góreckiego

Katowice, Śródmieście, Góreckiego
mieszkanie na wynajem

GOR-MW-1734

ATRAKCYJNE MIESZKANIE - PIERWSZA DZIELNICA DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA! Na wynajem luksusowe mieszkanie w najnowszym apartamentowcu przy ul. Góreckiego, tzw. Pierwsza Dzielnica. Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone, składa się z salonu ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,14 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Śródmieście, Góreckiego
oferta specjalna
lokal na wynajem - Bytom, Centrum, Gliwicka

Bytom, Centrum, Gliwicka
lokal na wynajem

GOR-LW-1764

LOKAL NA WYNAJEM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI!!! Lokal o łącznej powierzchni 64,4 m2 w zadbanym budynku przy ul. Gliwickiej, tuż obok głównego rynku. Lokal składa się z trzech pokoi, aneksu kuchennego połączonego z salonem oraz łazienki z WC. Szczelne ...

Powierzchnia
64,40 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
27,95 zł
cena 1 800 
lokal na wynajem - Bytom, Centrum, Gliwicka
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Świętochłowice, Chropaczów, Jaśminowa

Świętochłowice, Chropaczów, Jaśminowa
dom na sprzedaż

GOR-DS-1720

TYLKO U NAS! Wyjątkowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem – Świętochłowice, ul. Jaśminowa 6 Komfort, prywatność, świetna komunikacja – idealny dla rodziny lub pod działalność! Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący, w pełni wyremontowany dom z dużym, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
488 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 318,18 zł
cena 1 390 000 
dom na sprzedaż - Świętochłowice, Chropaczów, Jaśminowa
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Ożarowice, Zendek, Główna

Ożarowice, Zendek, Główna
dom na sprzedaż

GOR-DS-1562

DOM WOLNOSTOJĄCY W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI! CENA DO ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI!!! Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny dom wolnostojący, położony w Zendku, spokojnej okolicy przy ul. Głównej. Dom bez zadłużeń i obciążeń, w stanie do remontu / gruntownego ...

Powierzchnia
335,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 040 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 074,63 zł
cena 695 000 
dom na sprzedaż - Ożarowice, Zendek, Główna

Najnowsze oferty

oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Tychy, Śródmieście, Piłsudskiego

Tychy, Śródmieście, Piłsudskiego
mieszkanie na wynajem

GOR-MW-1771

APARTAMENTY DWA ŚWIATY Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, garażem i komórką | Tychy, ul. Piłsudskiego Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w Tychach przy ul. Piłsudskiego, w nowym apartamentowcu ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
43,48 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Tychy, Śródmieście, Piłsudskiego
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Śródmieście, Małgorzatki

Bytom, Śródmieście, Małgorzatki
mieszkanie na sprzedaż

GOR-MS-1769

Bytom, ul. Małgorzatki – nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją, gotowe do wprowadzenia! Odrębna własność - KW Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,7 m², położone w Bytomiu przy ...

Powierzchnia
38,70 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 883,72 zł
cena 189 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Śródmieście, Małgorzatki
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Katowice, Brynów, Hetmańska

Katowice, Brynów, Hetmańska
mieszkanie na wynajem

GOR-MW-1770

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy – ul. Hetmańska | 48 m² | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane w zadbanej, estetycznej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Funkcjonalny ...

72,92 zł
cena 3 500 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Brynów, Hetmańska
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Zadole

Katowice, Zadole
mieszkanie na sprzedaż

GOR-MS-1768

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Katowic – zielonym Zadolu w Ligocie. Księga wieczysta! Cena do negojacji! To propozycja idealna zarówno dla osób szukających wygodnego mieszkania na start, jak ...

Powierzchnia
43,00 m2
7 883,72 zł
cena 339 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Zadole

rozumiem