Katowice, os. Paderewskiego, Sowińskiego
mieszkanie na wynajem

GOR-MW-1763

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego w Katowicach - lokalizacji cenionej za miejski komfort, doskonałą komunikację oraz ...

Powierzchnia
51,00 m2
Cena za m2
35,29 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Katowice, os. Paderewskiego, Sowińskiego

Katowice, Kokociniec, Mała
mieszkanie na sprzedaż

GOR-MS-1762

3 POKOJE Z PIĘKNYM WIDOKIEM! WYPOSAŻENIE W CENIE! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Kokociniec, ul. Mała. Mieszkanie o pow. 62,47 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej, ustawnej kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki i osobnego WC. Dodatkową ...

Powierzchnia
62,50 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 864,00 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Kokociniec, Mała

Katowice, Zadole, Gdańska
mieszkanie na sprzedaż

GOR-MS-1761

MIESZKANIE DO WPROWADZENIA!  WYPOSAŻENIE W CENIE! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej kuchni z częścią jadalnianą, przedpokoju oraz łazienki z WC. Dodatkową powierzchnią ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 946,43 zł
cena 445 000 
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Zadole, Gdańska

Bytom, Śródmieście, Orląt Lwowskich
mieszkanie na sprzedaż

GOR-MS-1759

Przestronne 90 m², gotowe do wprowadzenia, Idealne pod inwestycję i dla rodziny | Bytom, ul. Orląt Lwowskich Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna ...

Powierzchnia
89,54 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 791,15 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Śródmieście, Orląt Lwowskich

Katowice, Koszutka, Korfantego
lokal na wynajem

GOR-LW-1756

POWIERZCHNIA BIUROWA / MIESZKANIOWA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI!!!  Przedstawiamy Państwu lokal w budynku 3 kondygnacyjnym zlokalizowanym w Katowicach przy ul. Górnika (niespełna 50 metrów od ulicy Korfantego). Łączna powierzchnia najmu na jednej kondygnacji wynosi 108 ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
36,57 zł
cena 3 950 
lokal na wynajem - Katowice, Koszutka, Korfantego

Katowice, Koszutka, Korfantego
mieszkanie na wynajem

GOR-MW-1755

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
36,57 zł
cena 3 950 
mieszkanie na wynajem - Katowice, Koszutka, Korfantego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem